Якщо ви хочете відвідати Україну, то наша туристична агенція “Green Travel”стане найкращим порадником в підборі туру, проведемо Вас мальовничими просторами країни. Багата історія, насичена грандіозними подіями. А звичаї, традиції допоможуть поринути в казкову культуру і не залишать байдужими. Ми пропонуємо Вам поїхати з нами в подорож. Гарантуємо вам приємне проведення часу, нові знайомства, якісні послуги, незабутні враження. Від мандрівок стежками визвольних боїв до відвідин сучасних, не менш вражаючих, перлин. Великою популярністю серед туристів користуються Карпати, Закарпаття, Буковина, береги Дніпра, а також і культурні центри з історичними й мистецькими пам’ятками: Київ, Львів, Харків, Одеса та ін. Подорожуючи з нами ми отримаєте велике задоволення, неймовірні емоції, незабутні фото. У нас є велика кількість туристичних програм, які вразять своєю насиченістю, різноманітністю. За детальною інформацією звертайтеся в наше агенство, туристична агенція “Green Travel”. Ось топ 3 популярних турів Україною:

1. Королівський Львів та 7 чудес Закарпаття
Львів- Келечин і Сойми - Водоспад Шипіт та Боржавська полонина – Колочава - озеро Синевир – Ізас - .Бобовище - Замок «Паланок» - Берегово - Львів
Тривалість – 3 дні
Вартість туру – 900 грн.
У вартість входить: проїзд, екскурсійний супровід, страховка, сніданок, організаційні послуги
У вартість не входить: вхідні квитки, додаткове харчування, факультативи, дегустації, майстер класи

2. Дводенний похід Чорногірським хребтом
Львів - похід Чорногірським хребтом - Львів
Чорногора - найвищий гірський хребет в українських Карпатах, знаходиться в східній частині Полонинського Бескиду; головний хребет простягається в довжину близько 40 км між Чорною Тисою на заході і Чорним Черемошем на сході.Через Чорногору проходить вододіл між Прутом і Тисою(багато століть це був кордон держав, яким належали Галичина і Закарпаття), західна частина з вершиною Петрос (2020 м) належить Закарпаттю.
Обидві частини Чорногори відокремлені глибоким перевалом (1 550 м). Західна частина порізана (відносна висота - 300 м); східна Чорногора - монотонний і масивний хребет, вершини високі, понад 1 900, іноді 2 000 м (Говерла - 2 061, Шпиці - 1 997, Гутен Томнатек - 2 018, Піп Іван - 2022), перевали не опускаються нижче 1 750 м. Від головного хребта відходять короткі, бічні.
Тривалість – 2 дні
Вартість туру – 700 грн.
У вартість включено: трансфер, послуги інструктора-альпініста, страхування, гаряче харчування, сухі перекуси, відвідування сауни, ночівля в колибах.

3. Від Говерли до Львівських замків
Тернопіль – Яремча - Водоспад Пробій –Говерла – Верховина- Криворівня- Коломия- Львів- Замки Львівщини- Львів
Тривалість – 3 дні
Вартість туру – 950 грн.
У вартість включено: проїзд автобусом, проживання, екскурсійний супровід, провідник на Говерлу, страховка, організаційні послуги
У вартість не включено: харчування (можна замовити), вхідні квитки

Ключові слова:тури Україною, подорож, туристична агенція “Green Travel”

.