"Green Travel" пропонує шоп-тури на будь-який смак. Шопінг для Вас стане тепер незабутнім: змога не тільки придбати нові речі, а й подивитися інші країни, відвідати екскурсії. Унікальна можливість поєднання приємного з корисним. Ви можете придбати необхідні речі за ціною, нижчою, ніж вітчизняна. Покупки тепер стануть задоволенням для Вас. Численні країні, які можна відвідати, знижки, акції, це все для Вас.
Греція За чим їхати: звичайно за шубами. Широкий асортимент, якісна продукція. Греція славиться своїми хутряними виробами. Найвідомішим місцем є столиця хутра- Касторья. Від величезних молів (салони Avanti, Image, Afrodita Furs, Gliagias Bros та ін.) до дрібних приватних крамничок ви можете знайти тут. Ціни на сотні доларів відрізняються від вітчизняних. Касторья – це місце, де приїжджають зірки з всього світу. Шуби з Касторьї – це поєднання традицій, культур, а також новітніх технологій виробництва.
На додаток, можна сказати, що шоп-тур до Греції - це прекрасна можливість придбати хутряний виріб не лише для себе і своєї сім’ї, а хороша можливість для розвитку успішного бізнесу.
Особливості: не забувайте торгуватися, продавці можуть «скидувати» ціну до 50%. Уважно придивляйтеся до виробу, придивляйтеся до всіх дрібниць. Досвідчені «шопери» розказують, що можуть змінити 4-6 шуб, поки знайдуть товар потрібно якості.
Італія та Франція

За чим їхати: на вас чекає приємний відпочинок, сповнений неймовірними враженням. Часу засумувати в Вас не буде. Унікальна можливість придбати стильні, брендові речі. Тут знаходяться бутіки брендового одягу: Dolce & Gabbana, Versace, Gucci, Prada, Valentino, Armani, Moschino, MaxMara, і багато інших. Колекції попередніх сезонів можна купити зі знижкою в 50-70%. Особливості: їхати за покупками можна в будь-яку пору року, але найбільше знижки - спочатку січня по перший тиждень березня.
Туреччина
За чим їхати: Туреччина славиться своїми шкіряними виробами та золотими прикрасами. Якісний одяг на будь-який смак. Можливість купити речі на 30-40% менше, ніж в наших продавців.
Особливість: в першу чергу за покупками варто їхати в Стамбул. Не соромтеся торгуватися, торг приносить задоволення продавцеві, а приємні ціни порадують Ваш гаманець .
Польща За чим їхати: любителі шопінгу, Варшава варта того, щоб її відвідати. Численні бутіки, де представлені європейські бренди. Спостерігайте за акціями та іншими заходами стимулювання збуту і ви зможете придбати речі для всієї сім’ї за дуже низькми цінами.
Особливість: у Варшаві практично немає ринків, проте є великі торгові центри, де можна знайти безліч поширених марок, а ціни можуть приємно порадувати.
ОАЕ: За чим їхати: вибір просто безмежний: одяг, тканини, прикраси, взуття, коври, побутова техніка. Широкий вибір білого та жовтого золота. Тут і не професійний «шопер» знайде щось цікаве для себе. ОАЕ є вільною торговою зоною з дуже низьким ввізним митом. Тому дуже часто імпортовані товари можуть виявитися навіть дешевше, ніж їх оригінал в країні-виробнику.
Особливість: Важливо пам’ятати , молоду незаміжню жінку до 30 років без супроводу родича-чоловіка в Емірати не пустять.
Отож шоп-тури за кордон, не зважаючи на коливання цін, користуються успіхом через різноманітність пропозицій і високого рівня сервісу.

Ключові слова: шоп-тури, шоп-тур, шоп-тур до Греції, шоп-тур до Туреччини, шоп-тур до ОАЕ

.